Паспортні послуги

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою?

Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти. Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

Внутрішній паспорт громадянина України:

Перший ID-паспорт, якщо вам виповнилося 14 років ID-14 ID-паспорт, якщо попередній втрачено або викрадено ID-паспорт, якщо бажаєте обміняти паспорт-книжечку ID-паспорт, якщо паспорт-книжечку втрачено або викрадено ID-паспорт, якщо вам виповнилося 18 років

Вклеювання фотокартки до паспорта, якщо вам виповнилося 25 або 45 років

Закордонний паспорт громадянина України

Біометричний закордонний паспорт

Біометричний закордонний паспорт замість втраченого або викраденого Обмін біометричного закордонного паспорта

Більше про те, де отримати державні послуги, дивіться на платформі Дія.Центрів. Тут можна знайти найближчий Центр, залишити відгук, дізнатися робочі години, а також є навчання для адміністраторів та працівників Центрів.