Яблунівська громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Про вакансію фармацевта

Дата: 03.07.2024 15:10

Про пошук фармацевта/ асистента фармацевта

Повідомляємо, що державне підприємство «Укрвакцина» спільно з РАСТ Іnс в рамках впровадження проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) реалізує проєкт «Забезпечення функціонування мобільних аптечних пунктів у віддалених громадах Чернігівської, Київської та Житомирської  ».

Відповідно до розроблених та затверджених ДП «Укрвакцина» маршрутів, з липня 2024 року в Прилуцькому районі функціонуватимуть мобільні аптечні пункти у Варвинській, Срібнянській і Талалаївській територіальних громадах.

На онлайн нараді від 24 червня 2024 року щодо організаційних питань, пов’язаних з функціонуванням мобільних аптечних пунктів, за участю начальника управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Андрія Олександровича Лінника, директора ДП «Укрвакцина» Олександра Пономарьова та начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області Світлани Олександрівни Соколової було наголошено на потребі у забезпеченні мобільних аптечних пунктів персоналом (фармацевт/асистент фармацевта), який відповідатиме вимогам та матиме бажання працювати у ДП «Укрвакцина»

Опис вака нсії, умови праці та контактні дані державного підприємства додаються.