Відбулася 35(позачергова) сесія сільської ради

Дата: 06.06.2024 14:22

6 червня 2024р.відбулася 35( позачергова ) сесія Яблунівської сільської ради з порядком денним:

1. Про звіт про виконання бюджету Яблунівської сільської ради за І квартал 2024 року.

2. Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Яблунівської сільської ради на 2022-2025 роки (в новій редакції).

3. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Яблунівської сільської ради на 2024-2025 роки (в новій редакції).

4. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Яблунівської сільської ради та перелік використання коштів у 2024 році.

5. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії восьмого скликання Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2024 рік».

6. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії восьмого скликання Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року «Про затвердження Програми безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України внаслідок російської агресії та війни в Україні -мешканців Яблунівської сільської ради на 2024 рік»

7. Про передачу субвенції у 2024 році з бюджету Яблунівської сільської ради районному бюджету Прилуцького району на співфінансування Програми вшанування подвигів захисників Прилуччини на 2024 рік.

8. Про затвердження Програми фінансування підтримки Прилуцького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області на 2024 рік.

9. Про надання субвенції у 2024 році з бюджету Яблунівської сільської ради для забезпечення потреб Прилуцького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

10. Про затвердження Програми фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік.

11. Про надання субвенції у 2024 році з бюджету Яблунівської сільської ради для забезпечення потреб військових частин.

12. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії восьмого скликання Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року «Про бюджет Яблунівської сільської територіально громади на 2024 рік» (2556000000).

13. Земельні питання.

4. Різне.