Оголошується ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Дата: 05.04.2024 11:24

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у березні-червні 2024 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, популяризація європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу:

01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова).

Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2024 року, а нагородження переможців і призерів відбудеться у вересні 2024 року. Просимо поінформувати про проведення Конкурсу (положення додається)