Про прийняття участі у навчальній програмі „Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс-менеджментуˮ

Дата: 04.04.2024 14:51

Міністерство соціальної політики інформує про початок проведення навчань за навчальним курсом:

„Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс-менеджментуˮ (далі – навчальна програма), який впроваджується відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством соціальної політики України, громадською організацією „Простір можливостейˮ та в рамках реалізації проекту громадською організацією „Простір можливостейˮ „Готуємо країну до повернення Захисників і Захисницьˮ (далі – проект), що підтримується Фондом ,,Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Проект передбачає охоплення навчальною програмою 600-та фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, які працюють із ветеранами війни та членами їхніх сімей. Навчальний курс впроваджується для фахівців соціальної сфери, які надають послуги ветеранам війни та членам їхніх сімей. Мінсоцполітики звертає увагу на актуальність зазначеного навчального курсу для працівників надавачів соціальних послуг, зокрема, фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, які надають соціальні послуги ветеранам та членам їхніх сімей в громадах. Навчальний курс розроблено громадською організацією „Простір можливостейˮ спільно з Національним університетом „Острозька академіяˮ, Міністерством соціальної політики України за участі Єдиного центру психічного здоров’я „Лісова полянаˮ, ветеранів, експертів, які розробляли та впроваджували ветеранські політики на різних рівнях. Основними навчальними цілями програми є: отримання додаткових знань з питань:

підтримки ветеранів війни, шляхів розвитку ветеранської політики,

реінтеграції ветеранів на рівні громади;

набуття навичок в питаннях психологічної підтримки ветеранів, комунікацій в роботі з ветеранами;

отримання знань щодо використання технології ведення випадку в роботі з ветеранами та членами їхніх сімей.

Тривалість навчання для однієї групи – 6 днів.

Місце проведення навчання: тренінговий центр громадської організації ,,Простір можливостейˮ м. Київ, вул. Пимоненко 13ж.

Участь у навчанні є безкоштовною. На час навчання партнерами забезпечується проживання у готелі та харчування (2 кава брейк, обід за розкладом). Проїзд учасників компенсується за наявності квитків (в обидві сторони), сплачується, плацкарт, купе, автобус, квитки блаблакар, Інтерсіті 2 клас. За результатами навчання учасники, які пройдуть всі етапи навчальної програми та складуть фінальний тест, отримають сертифікат про проходження навчального курсу. У зв’язку із вищенаведеним просимо інформувати виконавчі органи міських, сільських, селищних рад про можливість участі в навчальній програмі та умови участі. Окремо просимо звернути увагу на доцільності участі в навчальному курсі працівників надавачів соціальних послуг. Повторна участь осіб, які вже проходили навчання за даним навчальним курсом, є недоцільною.

Контактна особа з організаційних питань щодо участі у навчанні: представник Мінсоцполітики Тетяна Токарчук, електронна адреса: tok_tanya@ukr.net,

тел.: +38 (096) 133 10 62. Заступник Міністра Уляна