Дата: 27.03.2024 16:25

27 березня 2024 року , в залі засідання Яблунівської сільської ради, відбулося засідання виконавчого комітету з порядком денним :

1. Про роботу щодо військового обліку та реєстрації громадян в Яблунівській сільській раді.

2. Про заходи щодо збалансування бюджету Яблунівської сільської територіальної громади у 2024 році в процесі його виконання.

3. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Яблунівської сільської ради на ІІ квартал 2024 року.

4. Про план заходів на виконання Вимоги Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

5. Про надання матеріальної допомоги.

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування.