34 (позачергова) сесія сільської ради

Дата: 21.03.2024 15:51

Сьогодні, 21 березня 2024 року, ,в залі засідань Яблунівської сільської ради  , відбулася 34 (позачергова) сесія сільської ради 8 скликання з порядком денним:

1. Про звіт про виконання бюджету Яблунівської сільської територіальної громади за 2023 рік (2560000000).

2. Про внесення змін до рішення 33 сесії Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року про затвердження Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі на 2024-2026 роки.

3. Про внесення змін до рішення 33 сесії Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року про затвердження “Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2024 рік”.

4. Про зміни до рішення 33 сесії 8 скликання Яблунівської сільської ради від 22 грудня 2023 року «Про бюджет Яблунівської сільської територіальної громади на 2024 рік» (2556000000).

5. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності щодо фінансових питань, виданого у міжсесійний період 2556000000 (код бюджету).

6. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КЗ «ЦНСП» Яблунівської сільської ради, тарифів та розрахунків на платні соціальні послуги.

7. Про затвердження звіту про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яблунівської сільської ради за 2023 рік.

8. Про виготовлення гербових печаток старостинських округів Яблунівської сільської ради.

9. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

10. Земельні питання.

11. Різне.

Фото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​