Дата: 20.02.2024 20:31

На Прилуччині поліція задокументувала спробу нетверезого водія дати неправомірну вигоду поліцейським На вихідних прилуцькі поліцейські викрили 36-річного кермувальника легковика, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння та пропонував поліцейським «відкупитися» від відповідальності за 15 тисяч гривень. Поліцейські групи реагування патрульної поліції Прилуцького райвідділу запропонували водієві пройти освідування на стан спʼяніння, від чого чоловік категорично відмовився. Під час складання адмінматеріалів, щоб уникнути відповідальності, керманич неодноразово пропонував правоохоронцям гроші. Подія фіксувалась на бодікамеру. За цим фактом слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 4 років позбавлення волі. Стосовно правопорушника поліцейські також склали адміністративні матеріали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортом у стані алкогольного або іншого виду сп’яніння). Таким чином, чоловік понесе і адміністративну, і кримінальну відповідальності.