Відбулося засідання виконкому

Дата: 24.01.2024 16:04

24 січня 2024 року,  в залі засідань , відбулося  перше засідання виконавчого комітету Яблунівської сільської ради з порядком денним :

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яблунівської сільської ради за 2023 рік.

2. Про внесення змін до складу Опікунської ради при виконавчому комітеті Яблунівської сільської ради.

3. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

4.  Про подачу заяв щодо внесення відомостей про посвідчення заповітів до Спадкового реєстру.

5.  Про визнання ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «АЛЬТЕРНАТИВА» єдиним надавачем послуг з виробництва теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, розташованих за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Дубовий Гай, вул. Шевченка, 42.

6. Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «АЛЬТЕРНАТИВА» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

7.  Про надання матеріальної допомоги на поховання.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

10.Про звіт дільничного офіцера поліції.