Проєкт " Академія лідерства для дівчат"

Дата: 28.12.2023 16:25

У 2020 у межах програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу громадська організація “Жіноча Ліга” заснувала проєкт “Академія лідерства для дівчат”.

У 2024 він реалізується у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ.

Академія лідерства для дівчат 4.0 – це проєкт для дівчат 14-16 років з різних куточків України, спрямований на те, аби допомогти їм пізнати багатогранність лідерства та розвинути м’які навички, а також надати базові знання з теми професійної орієнтації й стресостійкості в буремні часи. GLA 4.0.png

Проєкт складається із 10 інформаційних та 10 практичних онлайн-зустрічей із професіоналками з різних сфер, які супроводжуються активностями на командоутворення, виконанням креативних завдань, спільними традиціями, клубами по інтересах та розробкою власних соціальних проєктів.

Теми зустрічей: лідерство: постановка цілей і пріоритетів (3 та 10 лютого) ефективне спілкування: емоційний інтелект, психологічне здоров’я, стосунки з іншими людьми та самосприйняття (17 та 24 лютого) гендерна (не)рівність навколо нас (2 та 9 березня) профорієнтація: як знайти себе в цьому непростому світі (16 та 23 березня) підприємництво як шлях до фінансової незалежності (20 березня та 6 квітня) право: що? де? коли? (13 та 20 квітня) політика, якої не варто боятися (27 квітня та 4 травня) зміни навколо нас: з чого почати? (11 та 18 травня) управління проєктом: від ідеї до реалізації та звітності (25 травня та 1 червня) публічні виступи: говорити та робити зміни (8 та 15 червня) Важливою складовою проєкту є побудова спільноти дівчат-лідерок, які завжди готові підтримати одна одну та прийти на допомогу. Завершальними елементами проєкту є офлайн-випускний найбільш старанних команд проєкту у Києві та конкурс ідей ініціатив, три з яких отримають від ГО “Жіноча Ліга” менторську, організаційну та фінансову підтримку для реалізації в життя. Для участі дівчатам потрібно:

1️. Сформувати команду з 2-х осіб 2️.

2. До 20 січня заповнити реєстраційну форму:

3️. Очікувати на результати відбору, які будуть оголошені у період з 25 по 28 січня

Детальніше з проєктом та його умовами можна ознайомитись на офіційній веб-сторінці:

https://www.glaua.org/ або за посиланням: https://www.facebook.com/events/s/girls-leadership-academy-40-%D0%B0%D0%BA/1138455680460240/