33 сесія сільської ради 8 скликання

Дата: 22.12.2023 17:33

22 грудня 2023 року , в залі засідань сільської ради , відбулася 33 сесія сільської ради  8 скликання з порядком денним :

1. Про бюджет Яблунівської сільської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 25560000000).

2. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності щодо фінансових питань, виданого у міжсесійний період 2556000000 (код бюджету).

3. Про орієнтовний План роботи Яблунівської сільської ради на 2024 рік.

4. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Яблунівської сільської ради на 2024 рік.

5. Про затвердження переліку об’єктів для проведення суспільно-корисних, громадських робіт.

6. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту в Яблунівській сільській раді на 2024 рік.

7. Про затвердження програми фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2024 рік.

8. Про затвердження Програми надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та тверде паливо на 2024-2026 роки.

9. Про затвердження Програми безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України внаслідок російської агресії та війни в Україні – мешканців Яблунівської сільської ради на 2024 рік.

10. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2024 рік.

11. Про затвердження Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі на 2024-2026 роки.

12. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Яблунівської сільської ради на 2024-2025 роки.

13. Про затвердження Сільської програми харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2024 рік .

14. Про затвердження Сільської програми харчування, оздоровлення та відпочинку дітей у закладах загальної середньої освіти на 2024 рік.

15. Про внесення змін до Програм.

16. Про призупинення фінансування «Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів в Яблунівській сільській раді на 2022-2026 роки».

17. Про надання дозволу на попередню оплату природного газу, що закуповується за бюджетні кошти у 2023 році. 18. Про встановлення вартості харчування учнів, вихованців у закладах освіти Яблунівської сільської ради на 2024 рік.

19. Про затвердження Плану оптимізації мережі закладів освіти Яблунівської територіальної громади на 2024-2025 роки.

20. Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладів освіти Яблунівської сільської ради».

21. Про здійснення перерахунку за вислугу років за попередній період.

22. Земельні питання.

23. Різне.