Розпорядження про скликання 27 (позачергової) сесії 8 скликання

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРИЛУЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від « 25 » квітня 2023 р.             с.Яблунівка                             № 61-од

Про скликання двадцять сьомої (позачергової) сесії восьмого скликання

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», регламентом Яблунівської сільської ради з о б о в ‘ я з у ю :

І. Скликати двадцять сьому (позачергову) сесію восьмого скликання Яблунівської сільської ради 27 квітня 2023 року о 12.00 год в залі засідань Яблунівської сільської ради.

ІІ. На розгляд винести питання:

1. Про затвердження Програми безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України внаслідок російської агресії та війни в Україні – мешканців Яблунівської сільської ради на 2023 рік.
  2. Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Яблунівської сільської ради на 2022-2025 роки.
  3. Про  зміни до рішення 23 сесії 8 скликання Яблунівської сільської ради від 23 грудня 2022 року «Про бюджет Яблунівської сільської територіальної громади на 2023 рік» (2556000000).
  4. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки (4 рішення).
  5. Земельні питання.
  6.  Різне.