Розпорядження про скликання 26 (позачергової) сесії 8 скликання

ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРИЛУЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від « 22 » березня 2023 р.             с.Яблунівка                             № 37-од

Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», регламентом Яблунівської сільської ради з о б о в ‘ я з у ю :

І. Скликати двадцять шосту (позачергову) сесію восьмого скликання Яблунівської сільської ради 29 березня 2023 року о 10.00 год в залі засідань Яблунівської сільської ради.

ІІ. На розгляд винести питання:

1. Про завершення реорганізації Дубовогаївської, Ковтунівської, Сергіївської, Крутоярівської, Білошапківської сільських рад шляхом приєднання їх до Яблунівської сільської ради та затвердження передавальних актів.
  2. Про затвердження складу постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Яблунівської сільської ради.
  3. Про створення конкурсної комісії та робочої групи з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з оцінки майна та затвердження її персонального складу.
  4. Про внесення змін до структури та штатного розпису КНП "ЦПМСД " Яблунівської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області.
  5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки первинної медико-санітарно допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2023 рік КНП «ЦПМСД» Яблунівської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області.
  6. Про внесення змін до Програми харчування, оздоровлення та відпочинку дітей у закладах середньої освіти на 2023 рік.
  7. Про внесення змін до Програми харчування, оздоровлення та відпочинку дітей у закладах дошкільної освіти на 2023 рік.
  8. Різне.

Сільський голова                                   Вікторія СІМ’ЯЧКО