Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Яблунівської сільської ради на 2022 рік

Дата: 08.02.2022 15:12

УКРАЇНА ЯБЛУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вісімнадцята сесія восьмого скликання

Рішення 24 грудня 2021 року с. Яблунівка

Відповідно до ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики відстеження результативності регуляторних актів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, з метою дотримання державної регуляторної політики та планування регуляторної діяльності Яблунівської сільської ради у 2022 році, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Яблунівської сільської ради на 2022 рік ( додаток 1).

2. Затвердити План-графік здійснення відстеження результативності регуляторних актів на 2022 рік        (додаток 2).

3. Розробникам регуляторних актів:

3.1. проєкти регуляторних актів разом із відповідним аналізом регуляторного впливу, а також зміни до них оприлюднювати у строки, визначені ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації та/або на офіційному сайті Яблунівської сільської ради чи інформаційному стенді Яблунівської сільської ради.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Яблунівської сільської ради та/або на інформаційному стенді у встановленому законом порядку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                Вікторія СІМ’ЯЧКО

Додаток 1                                                                                                              до рішення вісімнадцятої сесії восьмого скликання                                                                                                                      Яблунівської сільської ради від 24.12.2021 р.

План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Яблунівської сільської ради на 2022 рік

1. Вид проєкту регуляторного акту

2. Назва проєкту

3. Цілі прийняття регулятор-ного акту

4. Строк підготовки проєкту регуляторного акту

5. Орган (підрозділ) відповідаль-ний за розробку проєкту регуляторно-го акту

6. Примітки (спосіб оприлюднення, внесення змін до плану тощо)

1.1. Рішення сесії ради

1.2. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Яблунівської сільської територіальної громади на 2023 рік

1.3. Забезпечення процедури надходження до сільського бюджету місцевих податків.

1.4. ІІ квартал 2022 року

1.5. Фінансовий відділ Яблунівської сільської ради

1.6. На офіційному веб-сайті сільської ради та/чи на дошці оголошень сільської ради

2.1. Рішення сесії ради

2.2. Про затвердження ставок мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. за нерухоме майно фізичних осіб на 2023 рік

2.3. Забезпечення процедури надходження до сільського бюджету місцевих податків.

2.4. ІІ квартал 2022року

2.5. Фінансовий відділ Яблунівської сільської ради

2.6. На офіційному веб-сайті сільської ради та/чи на дошці оголошень сільської ради

3.1. Рішення сесії ради

3.2. Про затвердження Порядку передачі в оренду майна Яблунівської сільської ради

3.3. Раціональне використання майна Яблунівської сільської ради

3.4. І півріччя 2022 року 3.5. Відділ ЖКГ

3.6. На офіційному веб-сайті сільської ради та/чи на дошці оголошень сільської ради

Секретар ради                                      Любов КАГАЛ

Додаток 2                                                                                                            до рішення вісімнадцятої сесії восьмого скликання                                                                                                                      Яблунівської сільської ради від 24.12.2021 р.

ПЛАН-ГРАФІК відстеження результативності регуляторних актів на 2022 рік

1. Дата, номер та назва регуляторного акту (розпорядження, рішення тощо)

2. Вид відстеження регуляторного акту (базове, повторне, періодичне)

3. Структурний підрозділ, відповідальний за проведення відстеження