Протокол засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 25.01.2022 15:56

ЗАТВЕРДЖУЮ

Секретар ради Кагал Л.М.

Протокол № 1

засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Яблунівської сільської ради с. Яблунівка 23 грудня 2021 року 11:00 зал засідань сільської ради

Присутні: Голова комісії Кагал Любов Миколаївна - секретар Яблунівської сільської ради

Заступник голови комісії Піддубна Валентина Миколаївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Члени комісії: Білецька Наталія Володимирівна – начальник відділу - головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Коваленко О.Г. - спеціаліст І категорії відділу загального, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи

Відсутні: Худін Любов Миколаївна - секретар комісії, головний спеціаліст відділу загального, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи

Запрошені: Кіча В.В. – директор ПП «ЕКСПЕРТ» (відсутній); Куйдін О.О. – суб’єкт оціночної діяльності (відсутній)

Порядок денний:

1. Про обрання секретаря засідання з відбору у зв’язку з відсутністю Худін Л.М.

2. Про створення робочої групи для розгляду підтвердних документів.

3. Розгляд поданих претендентами підтвердних документів для оцінки майна комунальної власності Яблунівської сільської ради.

1. СЛУХАЛИ: голову комісії Кагал Л.М. з пропозицією призначити секретарем засідання Коваленко О.Г. в зв’язку з відсутністю Худін Л.М. Голосували: «за» - 4 чол, «проти»- 0 чол, «утрималось»- 0 чол. Одноголосно. ВИРІШИЛИ: в зв’язку з відсутністю Худін Л.М. призначити секретарем засідання Коваленко О.Г.

2. СЛУХАЛИ: голову комісії Кагал Л.М. з пропозицією створити робочу групу для розгляду підтвердних документів в складі Коваленко О.Г., Піддубної В.М., Білецької Н.В.

Голосували: «за» - 4 чол, «проти»- 0 чол, «утрималось»- 0 чол. Одноголосно.

ВИРІШИЛИ: створити робочу групу для розгляду підтвердних документів в складі Коваленко О.Г., Піддубної В.М., Білецької Н.В.

3. СЛУХАЛИ: секретаря комісії Коваленко О.Г. з пропозицією розглянути подані претендентами підтвердних документів з метою з'ясування їх відповідності Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Яблунівської територіальної громади, затверджене рішенням 15 сесії сільської ради 8 скликання №273 від 19.10.2021 року, для відбору виконавця робіт із проведення експертної грошової оцінки майна комунальної власності - нежитлового приміщення площею 263,3 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький район с. Яблунівка, вул. Яблунева, 28 та конкурсної пропозиції.

Відповідно до п. 15 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Яблунівської територіальної громади, затверджене рішенням 15 сесії сільської ради 8 скликання №273 від 19.10.2021 року комісія

ВИРІШИЛА:

1. Визнати ПП «ЕКСПЕРТ» переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності та рекомендувати сільському голові заключити договір на виконання робіт із експертної грошової оцінки - нежитлового приміщення, площею 263,3 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький район с. Яблунівка, вул. Яблунева, 28, для визначення ринкової вартості для цілей продажу об’єкта.

2. Інфомувати переможця конкурсу про рішення комісії. Інформацію про результати конкурсу розмістити на сайті сільської ради.

Голова комісії Кагал Л.М.

Заступник голови комісії Піддубна В.М.

Секретар комісії Коваленко О.Г.

Члени комісії: Білецька Н.В.

Додаток 1 до протоколу засідання конкурсної комісії від 23.12.2021 року № 1

ВІДОМІСТЬ

підсумків голосування об’єкту оцінки - нежитлове приміщення, площею 263,3 кв.м, за адресою Чернігівська обл., Прилуцький район с. Яблунівка, вул. Яблунева, 28

Учасник конкурсу: Приватне підприємство «ЕКСПЕРТ».

Кількість голосів:4

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4 «Проти» – 0 «Утримались» - 0 Учасник конкурсу:

СОД ФОП Куйдін О.О. Кількість голосів: 0 ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 0 «Проти» – 0 «Утримались» - 0

Секретар комісії Коваленко О.Г.