Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КЗ «Центр культури, дозвілля та розвитку» Яблунівської сільської ради

Дата: 05.11.2021 12:27

Відповідно до Закону України «Про культуру», Яблунівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та розвитку» Яблунівської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області (далі-Центр).

Юридична адреса комунального закладу «Центр культури, дозвілля та розвитку» Яблунівської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області: 17591, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Яблунівка, вул. Яблунева,25

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08:00 години 05 листопада 2021 року по 17:00 годину 03 грудня 2021 року. Документи приймаються за адресою: Чернігівська область,Прилуцький район, с. Яблунівка, вул. Незалежності,16 головним спеціалістом відділу загального, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи Яблунівської сільської ради.

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту,стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями,освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім'ї керівника органу управління.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду ( заняття), місце роботи, громадську роботу ( утому числі у виборних посадах),контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

4) два рекомендаційних листи довільної форми;

5) мотиваційний лист довільної форми. Претендент може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву. Особа пред’являє оригінали документів в день проведення конкурсного відбору, для участі в конкурсі, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 15 грудня 2021 року .

Безпосередньо конкурсний відбір складається зі співбесіди з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проєктів програм розвитку Центру на один і п’ять років. Про дату, час та місце проведення засідання конкурсної комісії відділ загальний, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи Яблунівської сільської ради інформує претендентів додатково, відповідно до засобів зв’язку зазначених ними у заяві, не пізніше ніж за 10 календарних днів до фактичного проведення засідання комісії .

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс – головний спеціаліст відділу загального, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи Яблунівської сільської ради Любов Худін, електронна пошта: lyubakhudin76@gmail.com м.т. 099-963-92-50