Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 05.11.2021 12:20

Відповідно до Закону України «Про культуру» Яблунівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ « Центр культури, дозвілля та розвитку» Яблунівської сільської ради (далі-Центр)

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев'яти членів.

До складу конкурсної комісії по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

- кандидатура до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Орган управління забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті. Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- Незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- Члени професійних, творчих спілок, об'єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- Члени міжнародних об'єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім'ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 08:00 години 05 листопада 2021року до 17:00 години 18 листопада 2021 року головному спеціалісту відділу загального, контролю, інформаційної діяльності, кадрової та юридичної роботи Яблунівської сільської ради за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Яблунівка, вул. Незалежності, 16 електронна пошта lyubakhudin76@gmail.com м.т. 099-963-92-50