Про оголошення конкурсу

Дата: 24.06.2021 15:47

Повідомляємо , що рішенням сьомої ( позачергової ) сесії районної ради восьмого скликання від 30 квітня 2021р.затверджено « Програму передачі нетелей багатодітним сім’ям , які проживають у сільський місцевості Прилуцького району на 2021-2027 роки». Відповідно до вказаної програми право на отримання нетелі мають сім’ї , які проживають у сільській місцевості і виховують п’ять і більше дітей до 18 років. Районна комісія з питань визначення сільських багатодітних сімей , які мають право на отримання нетелей, закуплених за кошти обласного бюджету оголошує конкурс на визначення таких сімей. Документи приймаються до 5 серпня , з 8-00 до 17-00 , крім суботи та неділі, за адресою :м.Прилуки , вул.Київська,220,2-й поверх, каб.202 відділ економічного та агропромислового розвитку , транспорту та зв’язку Прилуцької РДА, тел.для довідок (04637)52206. Надаємо перелік документів , які необхідно подати на розгляд комісії сільській багатодітній сім’ї для отримання нетелі: - заяву для участі у конкурсі ; - клопотання органу місцевого самоврядування та акт обстеження господарства щодо можливості утримувати тварину; - лист- зобов’язання щодо утримання в господарстві, протягом двох років, одержаної нетелі; - довідку склад сім’ї про те, що не розпочався процес позбавлення батьківських прав; - довідку про наявність земельної ділянки для ведення ОСГ; - копії паспортів та кодів батьків; - копії свідоцтв про народження дітей.